Oppo’nun gizemli modelinin sırrı ortaya çıktı! Nedense hiç şaşırmadık!

Oppo’nun yeni bir Reno serisi akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı söylentileri dolaşımda. Reno 11A adındaki bu yeni modelin, bir sertifika platformunda tespit edilmesiyle cihazın yakın zamanda piyasaya sürülebileceğine dair işaretler var. Bluetooth SIG sertifikasyonunda CPH2603 model numarası ile görülen bu cihaz, Şubat 2024’te piyasaya sürülen Reno 11F modeli ile aynı model numarasına sahip.

Bluetooth 5.2 desteği dışında cihaz hakkında daha detaylı bilgiler paylaşılmamış olsa da, bu durum Reno 11A‘nın Japonya’da piyasaya sürülebilecek bir model olabileceğini ve muhtemelen Reno 11F‘in yeniden markalanmış bir versiyonu olabileceğini düşündürüyor.

Oppo’nun gizemli modelinin sırrı ortaya çıktı! Nedense hiç şaşırmadık!

Reno 11F modeli, 120Hz yenileme hızı ve FHD+ çözünürlüğe sahip geniş 6.7 inçlik OLED bir ekranla donatılmıştı.

Cihazın ön kısmında 32 megapiksellik bir selfie kamerası yer alırken, arka kısmında 64 megapiksel ana kamerayı içeren üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Cihaz, 8GB’a kadar RAM ve 256GB UFS 3.1 depolama ile eşleştirilmiş MediaTek Dimensity 7050 yonga seti ile güçlendirilmiş. 5,000mAh kapasiteli büyük bir pil tarafından desteklenen Reno 11F, ayrıca 67W hızlı şarj desteğine sahip. Ek olarak, cihazda yer alan diğer özellikler arasında ekran altı parmak izi okuyucu, microSD kart yuvası, IP65 su ve toza karşı direnç, HFC, çift SIM ve WiFi 6 bulunuyor. Böylece Reno 11A’nın da benzer özelliklere sahip olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x