Seçil Erzan ve Denizbank’a bir dava daha!

Dolandırıcılıktan 252 yıla kadar hapsi istenen eski Denizbank şube müdürü Seçil Erzan’a bir dava şoku daha geldi. Müştekiler arasında bulunan Melis Özsüt Şener, hem Erzan’a hem de Denizbank’a 91 bin 654 TL’lik alacak davası açtı.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre, Seçil Erzan davasının müştekileri arasında bulunan Melis Özsüt Şener, İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurdu. Melis Özsüt Şener, Seçil Erzan’ın kendisini arayarak özel bir fondan ve çok önemli VIP müşterilerden söz ettiğini söyledi. Melis Özsüt Şener’in iddiasına göre, ilk olarak 2 Haziran 2020’de 150 bin doları Seçil Erzan’a verdi. Erzan aynı gün içinde 160 bin dolar olarak geri ödedi. Melis Özsüt Şener 20 Haziran 2020’de 200 bin doları Seçil Erzan’a verdi. Seçil Erzan bu parayı da 280 bin dolar olarak geri ödedi. Melis Özsüt Şener son olarak Seçil Erzan’a 10 günlüğüne 237 bin dolar verdi. Ancak bu para ödenmedi.

Seçil Erzan parayı elden teslim aldığına dair imzaladığı bir belgeyi Melis Özsüt Şener’e verdi ve paranın güvende olduğunu söyledi. Melis Özsüt Şener parasını alamayınca bankanın genel müdürü Hakan Ateş

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x