Tenisin efsane isminden üzen görüntüler


Becker, ilk Wimbledon finalini 1985’te 17 yaşındayken kazanmış ve tek erkekler şampiyonluğunu alan en genç sporcu olmuştu.

Altı kez Grand Slam şampiyonluğu bulunan Becker, Almanya’da 2002’de vergi kaçırmaktan suçlu bulunmuş ve ertelenmiş hapis ceası almıştı.

Boris Becker; aldığı puanlardan sonraki sevinçleri, servis karşılamaları, kortta koşarak uçmaları ve gelmiş geçmiş en güçlü servis + vole oyunu kombosuna sahip olmasıyla tenis tarihine damgasını vurmuştu.

Becker geçtiğimiz gün nişanlısı Lilian de Carvalho Monteiro ile Kosta Rika’da sahilde görüntülendiğinde dirseğindeki sakatlık gözlerden kaçmadı.

Boris’in 2020 yılında Öğrenci Dirseği’ olarak bilinen hastalığa yakalandığı iddia edildikten sonra, ilk kez bu kadar net görüntülenmiş oldu.

Ancak The Times tıp muhabiri Dr Mark Porter konu hakkında şunları söylüyor:

“Bu iyi bir öğrenci dirseği vakası. Genellikle bir golf topu büyüklüğündedirler ama ona bakıldığında bu, uygun bir şekilde bir tenis topu büyüklüğündedir.’

Buna rağmen Boris’in dirseğindeki şişlik çok daha ciddi gibi görünüyordu.

56 yaşında Boris Becker Netflix için hazırlanan yeni reality şova katılmadan önce tatilin keyfini çıkardı.

Boris’e 33 yaşındaki nişanlısı Lilian da katıldı.

Koyu tonlarda giyinen genç kadının bol bol telefonda sohbet ettiği görüldü.

Birleşik Krallık’ta yaşayan çift, Becker hapishaneden tahliye edildikten sonra Milano’ya taşındı. Bu Becker’in üçüncü evliliği olacak.

Becker’in 2021’de Milano Katedrali’nde Monteiro’ya evlenme teklif ettiği öğrenilmişti ancak yaklaşan hapis cezası düğüne dair tüm umutlar suya düşmüştü.

Becker borçlarını ödememek için 2,5 milyon sterlin (yaklaşık 83 milyon TL) değerinde varlık ve krediyi sakladığı gerekçesiyle Nisan 2022’de iki buçuk yıl hapis cezasına çarptırılmış ve 8 ay hapis yatmıştı.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x